środa, 11 czerwca 2014

Spodnie w Angry Birds (i in. wzory), krótkie, długie, i 3/4

Miałam napisać wczoraj, ale musiałam przemyśleć sprawę z rozmiarami... Przemyślałam dzisiaj, łatwo nie było, bo upał, mnóstwo spraw, Bruno nie poszedł do żłobka, szalał ze mną:). Najpierw pomógł mi w pakowaniu, później zawieźliśmy na pocztę, później spotkanie z Elą, która jest jedną chodzącą KREATYWNOŚCIĄ! Jutro pokażę na ekoubrankowym FB, co wykombinowała dla mnie, później księgowa, później pomyliłam autobusy i poniosło nas do IKEA.
Lubię ten sklep, nie wiem, jak sobie radzą osoby, które nie mają IKEA na przestrzeni 50-100 km, nie wiem... Nie miałam przewidzianych tam zakupów, ale kupiłam pudło do przechowywania pościeli (tj. przedłużek;)) i wyobraźcie sobie: ja/ 3 torby/ plecak (bo byłam jeszcze w Oczko po materiały)/ dziecko, wózek + ogromne pudło na pościel.

A co do IKEA!! Bardzo proszę udostępniajcie plakat.
Wszyscy bardzo mile widziani!! Osoby z własnymi maszynami do szycia - przybywajcie!! Proszę;)Spoooooooooooooodnie na lato

1. Szorty: http://ekoubranka.pl/pl/158-szorty, fajne w nich jest to, że można je "odwinąć", wystarczy przyciąć nożyczkami nitki i gotowe! Powstaną też t-shirty z takim podwinięciem + kieszonką. Ale to w przyszłym tygodniu, bo zastanawiam się nad wykrojem...
przy okazji, co byście myśleli/ powiedzieli osobie, która zwraca się do małego dziecka, z napisem na koszulce BRUNO per dziewczynka?


2. Spodnie 3/4
(i w tym momencie, przerwało mi internet, a ja nie zapisałam sobie dokumentów... Godzinę mi zajęło wszystko to, co znajduje się poniżej)
http://ekoubranka.pl/pl/159-spodnie-34
3. Długie spodnie, z dwoma kieszonkami
http://ekoubranka.pl/pl/160-dlugie-spodnie

4. I na koniec, moje ulubione;)
Uciekające!
http://ekoubranka.pl/pl/151-uciekajace

Spodnie wykonane z przewiewnej, 100% dzianiny bawełnianej. Ubranie ma dwie praktyczne kieszonki: jedna z boku, a druga z tyłu. Wzór kieszonek oraz kolor tkaniny do wyboru. Spodnie zakończone podwinięciem (które można odwinąć obcinając nożyczkami nitki z boku) lub ściągaczem. Obie opcje powodują, że spodnie rosną z dzieckiem.

Zmieniłam troszkę rozmiary, zrobiłam nowy album ze wzorami tkanin...
I promocję - 15% do niedzieli;)
Przy okazji, 15.06. miały odbyć się targi Polskiego Ciucha, ale zostały przesunięte na inny termin. W Warszawie będę 29.06. na Mamaville, a wcześniej, bo 21.06. na Guga:))))

1 komentarz:

  1. Wyobraź sobie, że dziś szłam z Polą na spacer... różowy kaftanik, różowy osprzęt wózka a babka na ulicy pyta: chłopak czy dziewczynka?

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz:)

Zapraszam po więcej...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...