niedziela, 16 marca 2014

Fashion in! Kraków - relacja

Wczoraj w hotelu Forum odbyły się targi. Pojawiło się mnóstwo wystawców! Było barwnie i ciekawie.
Pokażę Wam moje "odkrycia"
Uwaga! Większość zdjęć zrobiła https://www.facebook.com/pages/Mag-Gab-wwwmaggabcom/262951593781011?fref=ts, jest to urocza dziewczyna, która nie dość, że ma super charakter i jest mega pozytywna to jeszcze robi świetne czapki (zajrzyjcie koniecznie na jej fanpage).
Co do zdjęć w hotelu Forum, to bardzo, bardzo trudno zrobić fajne

Nr 1. Moja fawortyka! Firma SAPA
https://www.facebook.com/pages/SAPA/197472957021591
Te ubrania trzeba zobaczyć, tkaniny - byłam przekonana, że kupowane są we Francji/ Włochy - świetne!! Jakież było moje zdzwiwienie, kiedy okazało się, że nieee, o wiele bliżej.
Tylko trzeba szukać:)
Wykonanie - mistrzostwo!!

 2. Szumne - beboki, z szumnymi poznałam się 2 tygodnie temu na GUGA Kids. Świetna dziewczyna! Kształt maskotek znany... Ale, jest w nich coś "innego", coś co ja bardzo lubię: każdy jest inny, świetnie wykonany i każdy ma swoją historię.

 
3. Nie wiem, kto to, ale chętnie bym kupiła czapkę;)
Właściwie to te czapki zauważyłam dopiero na zdjęciach... W hotelu było ponad 70-ciu wystawców! A każdy miał coś innego.
I inni:


 Za niedługo takie będę miała, tyle że od Mańki


 

 No i moje, ekoubranka.
Dziwna rzecz się wczoraj przydarzyła... Sprzedałam więcej Uciekających spodni niż przedłużaczy i apaszek razem wziętych!!
Normalnie szok!
I oczywiście ciapa - Natalia, bo nie zrobiła zdjęć spodni. Trzeba być... Dzisiaj zrobię i wrzucę.

 Przewiewne apaszki - dresy:
Nowe wzory


A teraz recenzja.
Pogoda nam się trafiła fatalna, lało, wiało, było bardzo zimno, niezbyt przyjemnie. Może stąd frekwencja... Nie było tłumów, ale ten kto przyszedł to się obkupił, bo zdecydowanie było w co:).
Ale tutaj duży minus za to, że w pobliżu nie było bankomatu.
W holu (gdzie byli wystawcy dziecięcy), było bardzo, bardzo zimno. Jak biegłam do hotelu wskoczyłam (ciapa ze mnie!!!) do kilku kałuż, zmoczyłam buty. Przez pół dnia stałam w mokrych butach;/. Próbowali nagrzać, ale nie wiem co się stało, w każdym razie śmierdziało spalinami...
Plus dla Dominiki, która pozwoliła mi zmienić miejsce (chciałam zmienić, bo stałam tuż przy samych drzwiach, a jak wspomniałam zimno było).
Ogromny minus za brak reklamy. Koszt wystawienia się na targach to zazwyczaj 150-200 zł (zdarza się, że mniej, ale też często są to ceny 400-1000 zł), jak dla początkujące firmy to sporo... Dlatego wkurza mnie, jak ktoś robi "kampanię" reklamową na fejsie. To za mało!! Owszem były 3 plakaty powieszone na drzwiach, ale co z tego skoro drzwi były zamknięte i na targi wchodziło się przez restaurację? Nawet jeśli pogoda byłaby super, to nie wiem, skąd ludzie mieliby wiedzieć, że w hotelu się coś dzieje...

Plus, ogromny! Dla kelnerów w restauracji. Za każdym razem jak tam jestem dostaję zniżkę:))), nie wiem, czy to ich chwyt marketingowy, ale bardzo się cieszę. Jedzenie mają przepyszne! Cieplutko jest, fajni, mega pozytywni ludzie! Lubię ich lubię:)))

Przygotowania:
Bardzo dużo szyłam, nabijałam, przygotowywałam się do kiermaszu przez cały tydzień (na Gudze zabrakło mi Waszych ulubionych spodni, więc nie chciałam, by się sytuacja powtórzyła). 
Musiałam przesunąć realizację zamówień internetowych i wydaje mi się, że zrobiłam błąd.
Nazbierało się wszystkiego bardzo duuuuuuuuuużo...

A teraz,
FB/ekoubranka
wieczorem dodam zdjęcia nowych, uciekających spodni i apaszek - dresów
No i zapraszam do sklepu:))
www.ekoubranka.pl 

Aktualizacja:
i na konkurs u ekorodzice
2 komentarze:

  1. nic tylko kupować, kupować i kupować :)

    OdpowiedzUsuń
  2. więcej zdjęć z imprezy: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.268469466661413.1073741828.259496370892056&type=1

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz:)

Zapraszam po więcej...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...