poniedziałek, 10 grudnia 2012

W tym roku prezentów nie będzie!!!

To postanowione! Ani syn, mąż, mama, tata, siostry i brat nie dostaną niczego ode mnie!

W zamian za to zrobiłam przelew, by ratować Piotrusiowe Serduszko.

"Piotruś żyje z połową serduszka. Jak na trzylatka przeszedł wiele… Ratujący życie zabieg interwencji kardiologicznej zaraz po urodzeniu, a później skomplikowaną operację na otwartym sercu...".

Tak sobie myślałam o świętach... Wszyscy biegają, robią zakupy, pieką ciastka, zaraz będziemy czuć zapach gotowanych potraw. Wszystko to po to, by Wigilię spędzić jak najpiękniej.


Ale... Są Rodzice Piotrusia (oby żył 100 lat!), Mai (Mała daje radę!) i wielu, wielu innych... Dla nas wszystkich ważne jest zdrowie swoich dzieci, ale dla nich szczególnie. Bo Oni walczą.
Niestety, Rodzicom Bolka się nie udało... Strasznie jest mi przykro! Akurat jestem w szpitalu, rozmawiałam z pielęgniarkom o przypadku Chłopca... Morfologia to jedno z najtańszych i najczęściej wykonywanych badań. Przy przyjęciu dziecka na oddział - obowiązkowa.


Parę dni temu napisałam posta z prośbą o pomoc dla fundacji Aby żyć, dzięki tej fundacji spędziliśmy bardzo fajnego Mikołaja. Dostaliśmy prezenty, Aniołki częstowały słodyczami... Opowiedziano mi, że kiedyś zafundowano dzieciaczkom na oddziale, DOKŁADNIE to, co wcześniej napisały w liście do świętego Mikołaja. Wśród tych dzieci, była dziewczynka, która poprosiła o lalkę. Lalka była reklamowana, bardzo droga, jej rodziców nie było stać na nią. W domu się nie przelewało... I wiecie co? Dziewczynka dostała lalkę! Piszczała z radości, a matka płakała jak bóbr, wszyscy płakali!


Zapytajcie swoich bliskich czy chcieliby dostać od Was prezent, czy wolą byście pomogli chorym dzieciom. Często kupione prezenty są nietrafione, leżą w szafie lub są wyrzucane... A to są ciężko zarobione pieniądze oraz Wasz czas poświęcony na szukanie. 

 
Bardzo się cieszę, bo wysłałam światełko do kogoś, zrobiłam prezent, w którym jest dużo mocy i nadziei.

5 komentarzy:

  1. Sytuacja jest trudna, ponieważ operacja przewidziana jest na styczeń 2013 roku, czyli za miesiąc! A została jeszcze spora suma do uzbierania!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny i szlachetny, ja już upominki mam ale może i Piotrusia wwspomożemy:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz:)

Zapraszam po więcej...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...