sobota, 24 listopada 2012

Nowe wersje przedłużaczy do body

Wiem, że miała być książka, ale chciałam pokazać nad czym pracowałam w tym tygodniu.

Oto co wymyśliłam:

Stara wersja:

 Nowa wersja:


Czym się różnią? Nowe przedłużacze są troszkę krótsze, w dwóch wersjach: z trzema zatrzaskami (szerokość 7,5 cm) lub z dwoma (szerokość 6,5 cm). Długość: 15 cm, 3 cm zabierają nam zatrzaski, dlatego ich największym plusem jest to, że przedłużają nam body o 2 rozmiary, czyli o 12 cm.


Nowe mini przedłużki:

Wymiary: 7,5 cm x 8 cm. Czasami w bodziakach brakuje dosłownie kilku centymetrów, by nie szaleć ze standardowym wymiarem; czyli 10 - cioma centymetrami, postanowiłam nieco je skrócić. Za duży przedłużacz zwisał, co niezbyt ładnie wyglądało. Te są super:) Jestem bardzo zadowolona z nich.

Ich kolejnym plusem jest to, że można przypiąć jeden przedłużacz do drugiego i wtedy przedłużymy body o 2 rozmiary (czyli uzyskamy zdjęcie powyżej, tylko że w dwóch częściach).

Wygląda to tak:

 


Analogicznie do przedłużacza z trzema napami powstał z dwoma:


Najprawdopodobniej mini przedłużki będą pakowane do takich woreczków:Przedłużacze mini mogą się łatwo zgubić, dlatego pomysł z woreczkiem.

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny gadżet, moja Mała jest tak długa w wieku 2 mc, że musze jej zakłądac body w rozmiarze 68 a w reszcie wygląda jak w worku;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz:)

Zapraszam po więcej...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...