sobota, 26 stycznia 2013

Nowe informacje i uszyte jasie

Osoby, które wysłały do szpitala im. Stefana Żeromskiego bardzo proszę o podanie mi swoich (na e-maila) nr telefonów. Pani pielęgniarka oddziałowa chce każdemu podziękować:)
Wiem też, że Pani Anna ze szpitala im. Jana Pawła II osobom, które napisały adres zwrotny wysłała podziękowania:)

Jeśli możecie piszcie swój adres wraz z nr telefonu na kopercie:)

Dziękuję wszystkim za pomoc mi w szukaniu grafika. Aktualnie zrobienie plakatu jest najważniejszą rzeczą. Nie mam żadnych wytycznych. Chciałabym tylko, by projekt współgrał z naklejkami jakie zrobimy (i będziemy obklejać szpitale:)) i ulotkami, a także stroną na FB, bo jest nijaka. Przypominam adres:

http://www.facebook.com/pages/Uszyj-Jasia/544363172248008

Klikajcie i udostępniajcie, bardzo proszę.Dzisiaj zrobiłam zestawienie osób (a także nazwy ich blogów), szpitali, ilości poszewek itp. itd. wcześniej pisałam do zeszytu, później do Worda, ale wszytko się pomieszało, dublowało muszę jeszcze kilka osób dopytać i pokaże Wam to zestawienie (które będzie też pomocne w poszukiwaniu sponsorów i darczyńców).

Dostałam jakiś czas temu e-maila od osoby, która załatwiła szpital, niestety nie mogę tego e-maila znaleźć. OSOBO, KTÓRA ZAŁATWIŁA KOLEJNY SZPITAL BARDZO PROSZĘ NAPISZ!

Mam też taki pomysł, by prezentując Wasze jasie, przy okazji napisać parę słów o Was: co robicie, co szyjecie, jakieś zdjęcia Waszych ulubionych projektów? Co o tym myślicie?

Dobrze, a teraz blogi i nowe jasie. Zacznę od Elau66, która załatwiała i ciągle załatwia materiały (bardzo dziękuję, nie mam nic przeciwko osobom, które działają. Każda pomoc jest potrzebna. Ja osobiście czekam aż wybierzemy plakat i wtedy będę pisała. Co nie znaczy, że Wy macie nie pisać, może jak producenci dostaną kilka/ kilkanaście wiadomości o podobnej treści i tej samej akcji to zobaczą, że warto? Chciałabym bardzo)

Elau66 na mojej liście ma nr 25, oto jej jasie:
Elau66 (skąd Wy wymyślacie takie nazwy:D?) uszyła 5 JANÓW do Wołomina.
Bardzo dziękuję!

Nr 32 (lukę miałam) zajęło Puella-eximia, oto jej jasie:
35. Osobą, która bierze udział jest Magda Stara Gwardia12 jaśków jedzie do Bielska

36. Osobą, jest Gosia M, która uszyła 2 jasie do Bolesławca

37. Jest 6ranowmigotkowie, o której już pisałam i pokazywałam jasie (6rano... Wysłała jasie do Krakowa i Bolesławca), ale chciałam jest teraz nadać numer:)

38. Osobą, jest Katarzyna Anna, która już dawno, dawno temu uszyła 4 jasie i wysłała do Krakowa. Dziś o niej piszę, by nadać numer:)

39. Osobą, jest Anonimowy (bardzo lubimy i zapraszamy! Nie wszyscy mają bloga, ale WSZYSCY mogą uczestniczyć) Anonimowy wysłał 10 jaśków do Bolesławca.

40. Osobą, jest również Anonimowy - 2 jaśki do Bolesławca.

41. Jest Dasta, uszyła łącznie 7 jaśków (4 do Bolesławca i 3 do Bielska)

42. Osobą jest Miedzyczas, oto 7 jasi:Baner i post umieściła na swoim blogu:
(ach te nazwy:D, w życiu bym na nią nie wpadła)

JEŚLI KOGOŚ POMINĘŁAM LUB POMYLIŁAM SIĘ W DANYCH PROSZĘ PRZYPOMNIEĆ. STARAM SIĘ JAK MOGĘ.

5 komentarzy:

 1. Piękne jaśki i świetny pomysł; cieszę się, że mogę dołączyć się do akcji :)
  Jaśki na razie się szyją, dam znać, jak będą gotowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna ta akcja, nabiera coraz większych rozmiarów.
  Ja jednak pragnę sprostować inf. odnośnie siebie (poz.41) ,tak dokładnie to uszyłam 6 jaśków (poszły na szpital w Krakowie im.St.Żeromskiego i 10 jaśków (poszły na szpital do Bielska Białej,bo Bolesławiec był już obdarowany w tym momencie na całe zapotrzebowanie).

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba ja jestem tą osobą co załatwiła kolejny szpital :) Wysłałam e-mail jeszcze raz - jakby nie dotarł daj znać.

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne, szczególnie od Puella-eximia,

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdaje się, że nr 40 to ja:) Wysłałam dwa jaśki, ale nie do Bolesławca, a na Żeromskiego. Jutro wysyłam 3 jany do Wołomina:)
  destiny

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz:)

Zapraszam po więcej...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...