wtorek, 15 stycznia 2013

Z ostatniej chwili:)

Pozwolę sobie zacytować dwa listy, które dostałam
Pierwszy od pielęgniarki oddziałowej:

Witam Pani Natalio! :-) Akcja szycia Jasiów i jednej Jasi ;-) przechodzi wszelkie oczekiwania ;-). Jasie docierają w kopertach pocztą i od Pani też pielęgniarki mi przekazały.
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !!!
Na oddziale robi sie jescze bardziej kolorowo i domowo :-). Na nasz oddzial mysle, że wystarczy taka ilosc Jasiów. (łóżek - sztuk jest 38 na wszystkich salach). Pierwsze Jasie już goszczą w łóżeczkach ;-). Rozmawialam dzis z pania Zosią od bielizny i uzgodniłyśmy, że na II pietro przyda im sie ok 40 Jasiów. Można przesyłać do mnie ja im przekaze lub adres ten sam ale Oddzial Chorób Infekcyjnych Dzieci i Hepatologii Dziecięcej (pielęgniarka oddziałowa Danuta Kula tel. 12 614 23 26
P.S. Na niektórych kopertach w których przysyłane są Jasie są adresy nadawców - po akcji wyślę podziękowania w imieniu oddziału.
Jeszcze raz Bardzo Dziękuję w imieniu małych, trafiających do nas pacjentów.A drugi, od Szyciotypu (Szyciotypa?), która akurat trafiła na oddział z dzieckiem:

Poduszki ok Kwiatka już są w użyciu :-) niestety wylądowałam z synem tu na oddziale wiec wiem na pewno bo nasz współtowarzysz dostał dziś piękną zółtą poszewka :-)
Wszyscy się zastanawiają jakim cudem tyle jaśkow i to z calej Polski...
 


Dziewczyny! To dzięki Wam:) Bardzo, bardzo się cieszę!

I przymierzamy się do szycia dla kolejnego szpitala:)
Czy są propozycje?
  

4 komentarze:

 1. Na pewno są chętni do dalszego szycia!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Po przeczytaniu tych informacji jestem zwyczajnie szczęśliwa. Przykre, że dzieciaki muszą trafiać do szpitala ale dzięki ludziom, którzy bezinteresownie potrafią sie skrzyknąć i okazać dobre serce, ten ich szpitalny czas może być choć odrobinę weselszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. ech ta wiadomość zacytuję klasyka "made my day" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie ,że w szpitalu jest już kolorowo :)
  Jeżeli będzie potrzebna pomoc w dalszym szyciu chętnie jeszcze coś uszyję :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz:)

Zapraszam po więcej...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...